stacje transformatorowo rozdzielcze

Instalacje elektryczne hal magazynowych i wewnętrzne budynków.

Zasilanie elektryczne hal magazynowych jest bardzo istotną kwestią. Instalacje elektryczne hal magazynowych powinny być wykonane w jak najlepszej jakości. Wpływa to na późniejsze funkcjonowanie całej hali jak oraz sprzętów w niej zamieszczonych. Instalacje elektryczne potrzebne są przede wszystkim do zasilania maszyn, które znajdują się w hali magazynowej. Do zamontowania instalacji elektrycznych wykorzystujemy kable, które układamy w korytach kablowych, które najczęściej zostają umieszczone pod sufitem. Następnie przewody kablowe doprowadzamy do poszczególnych urządzeń oraz maszyn znajdujących się na terenie hali magazynowej. Wykonujemy także instalacje elektryczne, które doprowadzane są do pomieszczeń biurowych oraz socjalnych. W tym celu używamy przewodów płaskich, które umieszczamy w płytkich bruzdach i ukrywamy pod warstwą tynku. Ważne jest aby przed rozpoczęciem naszej pracy na terenie hali magazynowej właściciel złożył wniosek o tymczasowe zasilanie hali. Jest to bardzo ważny element, który umożliwi nam pracę na terenie danego miejsca. W ofercie naszej usługi znajduje się również instalacja oświetlenia, które jest podstawą prawidłowego funkcjonowania budynku. Montujemy również połączenia teletechniczne oraz połączenia wyrównawcze, a także gniazda wtykowe. Jeśli zaufają nam Państwo naszym obowiązkiem będzie odpowiednie zaplanowanie instalacji elektrycznej oraz jej dokładne zrealizowanie. Nasza firma gwarantuje kompleksowe i profesjonalne wykonanie. Instalacje elektryczne hal magazynowych zostaną wykonane zgodnie z przygotowanym wcześniej projektem. Prąd, który jest podstawowym czynnikiem funkcjonowania każdej branży powinien posiadać odpowiednie warunki techniczne. Współpraca z naszą firmą zapewni Państwu komfort psychiczny, bo praca, którą wykonamy będzie precyzyjna i fachowa. Dostosowujemy się do potrzeb klienta, każdy nasz konsument traktowany jest indywidualnie. Plan instalacji elektrycznej hal magazynowych wykonywany jest bezpośrednio pod klienta.

W naszej ofercie znajdują się również instalacje elektryczne wewnętrzne budynków. Instalacje elektryczne wewnętrzne budynków są podstawowym fundamentem, który umożliwia funkcjonowanie wszystkich sprzętów oraz urządzeń, którymi każdy z nas posługuje się przy codziennym użytku. Priorytetem instalacji elektrycznych wewnętrznych budynku jest zapewnienie bezpieczeństwa podczas korzystania ze sprzętów oraz źródeł zasilania energii. Wszelkie instalacje elektryczne wewnętrzne budynków powinny zostać zaprojektowane oraz wykonane zgodnie z wymaganiami bezpieczeństwa, które powszechnie obowiązują. Zasada ta jest dla nas fundamentem podczas wykonywania pracy. Wszelkie projekty oraz wykonania zawsze są zgodne z obowiązującymi ramami bezpieczeństwa. Wykonując instalacje elektryczne posługujemy się przyłączami, złączami, liniami, które zasilają budynek wewnętrznie, a także montujemy instalacje w pomieszczeniach, które przeznaczone są do codziennego oraz ogólnego użytku. Wpływ na rodzaj poszczególnych elementów instalacji ma przede wszystkim rodzaj budynku, miejsce, w którym budynek jest umieszczony, jego wielkość, a także stopień wyposażenia w urządzenia elektryczne. Ważne jest odpowiednie przyłączenie złącza znajdującego się w budynku do zewnętrznej sieci zasilającej. Dokładne sposoby wykonania naszej pracy ustalić możemy dopiero po wstępnych oględzinach budynku, w którym klient zleca nam pracę. W tym celu niezmiernie ważny jest kontakt z naszą firmą, która omówi z Państwem dokładne szczegóły oględzin budynku. Po wizytacji i zapoznaniu się ze strukturą budynku przystępujemy do ustalenia oraz przygotowania planu, zgodnie z którym rozpoczniemy pracę. Po doprowadzeniu wszystkich przewodów montujemy puszkę instalacyjną, w której dochodzi do złączenia wszystkich przewodów. W odróżnieniu od kanałów, w których prowadzone są przewody puszka instalacyjna powinna zostać odkryta tak, aby w razie awarii wykwalifikowana osoba miała swobodny dostęp do instalacji. Jest to niezmiernie istotna kwestia, ponieważ jeśli ma już miejsce jakaś awaria - najczęściej jest to właśnie w miejscu, w którym wszystkie przewody się łączą. Dbamy o to, aby wszystkie przewody zostały umieszczone w miejscach bezpiecznych, nie układamy ich w pobliżu przewodów gazowych oraz poniżej rur wodociągowych i kanalizacyjnych. Ma to na celu zapobiec zalaniom, które mogą spowodować ogromne niebezpieczeństwo. Zalecana odległość, którą bez wyjątków przestrzegamy to minimum 10 centymetrów.

Nasze wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu robót elektrycznych gwarantuje odpowiednie wykonanie pracy na najwyższym poziomie. Nasza firma posiada certyfikaty, które bez wątpienia potwierdzają jakość naszych usług. Wszelkie zlecenia wykonujemy zawsze terminowo. Cena za nasze usługi jest bardzo korzystna. Indywidualne podejście do klienta ułatwia współpracę z naszą firmą. Z wielką chęcią nawiążemy z Państwem współpracę oraz odpowiemy na wszelkie pytania. Zapraszamy!

Jesteśmy jedną z niewielu firm w kraju posiadających certyfikat Wykwalifikowanego Partnera firmy Schneider Electric w zakresie produkcji rozdzielnic niskiego napięcia typu PRISMA. Posiadamy również certyfikat Autoryzowanego Prefabrykatora firmy Legrand.