stacje transformatorowo rozdzielcze

Roboty Hydrauliczne

Nasza firma funkcjonuje na rynku od wielu lat, a od 2013 roku zajmujemy się również robotami hydraulicznymi. Nasza nieustannie rozwijająca się firma nie boi się nowych wyzwań oraz bardzo chętnie je podejmuje. Dlatego bez żadnego zawahania w 2013 roku zdecydowaliśmy się na poszerzenie naszych usług o roboty hydrauliczne.

Nasza praca wykonywana jest przy pomocy odpowiednich maszyn oraz urządzeń. Zapewniamy, że maszyny, które wykorzystujemy do pracy działają poprawnie. Ciągle dążymy do tego aby stać się jeszcze lepszą wersją. Usługi przez nas wykonywane są zawsze dokładne i fachowe.

W naszej ofercie znajdą Państwo kompleksowe wykonawstwo robót budowlanych. Jest to bardzo istotna kwestia przy wykonaniu robót hydraulicznych. Tylko odpowiednie wykonanie zapewni prawidłowe zastosowanie zamontowanej maszyny hydraulicznej. Wykonujemy również konstrukcje stalowe. Nasza firma posiada szeroko wykwalifikowanych monterów maszyn oraz konstrukcji stalowych. Montaż odpowiednich konstrukcji, maszyn i urządzeń to nasza specjalność. Zapewniamy, że wszelkie urządzenia zostaną zamontowane prawidłowo, tak aby praca wykonywana była bardzo dobrze. Roboty hydrauliczne wymagają odpowiedniej precyzji, które nasza firma zapewnia konsumentom. Nasza firma wykonuje również sieci zewnętrzne (sanitarne, deszczowe oraz wodociągowe). Zajmujemy się czyszczeniem kanalizacji oraz inspekcją TV. Instalacje technologiczne oraz montaż urządzeń technologicznych wykonywane są na najwyższych standardach.

Wykonujemy także prefabrykaty żelbetowe oraz je montujemy. Stosowanie ich jest zdecydowanie dobrą alternatywą. Wytworzenie oraz zamontowanie takie prefabrykatu jest bardzo szybkie, co zdecydowanie przyśpiesza proces naszej pracy. Precyzja z jaką wykonujemy żelbetowe prefabrykaty bardzo korzystnie wpływa na cały montaż. Wyprodukowane prefabrykaty bardzo łatwo można zdublować, co zapewnia ogromną precyzję w sytuacjach, w których potrzeba nam kilka takich elementów. Zamontowanie przez naszą firmę prefabrykatów uzależnione jest jednak od warunków pogodowych. Posiadamy warunki, które umożliwiają nam transport prefabrykatów w miejsce, w którym mają zostać one zamontowane. Nasza firma w swojej ofercie gwarantuje również wykonawstwo instalacji przemysłowych, wodno-kanalizacyjnych i sanitarnych. Jeśli szukasz odpowiedniej firmy, która kompleksowo zajmie się wymienionym instalacjami koniecznie wybierz naszą firmę! Pracę wykonujemy dla obiektów mieszkaniowych, handlowych, usługowych oraz zakładów przemysłowych.

Wysoko wykwalifikowana kadra monterów, którą dysponujemy zapewni doskonałe wykonanie zleconej nam pracy. Gwarantujemy wykonanie usługi w określony terminie, przystępną cenę oraz wykonanie zadania produkcyjnych na wysokiej jakości. Materiały, którymi dysponujemy pochodzą z najwyższych półek, a maszyny są całkowicie sprawne. Roboty hydrauliczne wykonane na najwyższym poziomie może zapewnić nasza firma. Wszystkich zainteresowanych bardzo serdecznie zapraszamy do współpracy.

Jesteśmy jedną z niewielu firm w kraju posiadających certyfikat Wykwalifikowanego Partnera firmy Schneider Electric w zakresie produkcji rozdzielnic niskiego napięcia typu PRISMA. Posiadamy również certyfikat Autoryzowanego Prefabrykatora firmy Legrand.